Menu

Kategorie

Kolekcja Yoho

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Yoho

Płytki gresowe drewnopodobne Yoho o matowym wykończeniu oferowane są w formatach 22x120cm. Są to płytki o klasycznym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytek ściennych do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Płytki gresowe mają wysokie parametry techniczne i są dobrą alternatywą do klasycznej deski, szczególnie w mocno uczęszczanych pomieszczeniach. Dostępne modele to: Yoho Cashew, Yoho Sandal, Yoho Sesame i Yoho Nut. Wszystkie modele są również dostępne jako wersje Ani-Slip o powierzchni antypoślizgowej R11, pod zamówienie skontaktuj się z nami.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij