Menu

Kategorie

Kolekcja Slash

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Slash

Kolekcja Slash to płytki gresowe które imitują kamień matowej powierzchni. Są to płytki mrozoodporne, które możemy położyć również na zewnątrz na tarasie i balkonie o antypoślizgowej powierzchni R10 i R11. Płytki Slash wykorzystywane są jako płytki podłogowe tarasowe czy płytki elewacyjne i jako chodnikowe. Modele do wewnątrz możemy stosować do kuchni,łazienki, salonu czy holu. Jest to produkt fabryki Cotto Tuscania. Są to włoskie płytki gresowe. Płytki te oferowane są w pięciu kolorach Almand, Antracite, Mid Grey, Ivory i Dark Grey. Płytki Slash dostępne są w formatach 61x122, 15,1x30,6, 61x61 i 30,4x61cm. Płytki te dostępne są również w wersji OUT DOOR, płytek tarasowych o grubości 2cm. Płytki te przeznaczone są do układania na zewnątrz, na tarasach, balkonach, ogrodach. 

Zastosowanie: płytki na podłogę, płytki na ścianę, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki do holu, płytki do salonu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij