Menu

Kategorie

Kolekcja Aitana

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Aitana

Kolekcja Aitana to najnowsza propozycja w sklepie Ape Łazienki. Staranny dobór kamieni uzupełniony dwoma płaskorzeźbami i dwiema dekoracjami sprawia, że ​​jest to kolekcja wszechstronna. Podłoga porcelanowa o wysokich walorach estetycznych, która sprawia, że ​​każde pomieszczenie jest wyrafinowaną i przyjazną przestrzenią. Płytki Aitana mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne w przypadku formatu 25x75cm lub na podłogowe dla rozmiaru 60x60cm. Są to płytki imitujące kamień dające rustykalny efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Aitana pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Dostępne kolory to: Aitana Beige, Aitana Perła, Aitana Gris i Aitana Blanco.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij