Menu

Kategorie

Kolekcja Akila Lux

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Akila Lux

Kolekcja Akila Lux to płytki produkowana z gresu o gładkiej błyszczącej powierzchni. Jest to kolekcja hiszpańskiej fabryki o eleganckim ponadczasowym wygładzie, technika lapatowania powoduje specjalny efekt połysku na powierzchni, widoczny pod kątem padania światła. Płytki wiernie oddają piękno polerowanego czarnego kamienia, który stał się na powrót hitem dla architektów w aranżacji wnętrz. Kolekcja Akila Lux ma bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe. Są to płytki dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem , nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem. Kolekcja Akila Lux to płytki ceramiczne o błyszczącym wykończeniu powierzchni oferowane w dużym formacie 60x120 cm. Dostępne kolory Akila Lux 120 Black, Akila Lux 120 Superwhite, Akila Lux 120 Blue, Akila Lux 120 Wine i Akila Lux 120 Graphito. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij