Menu

Kategorie

Kolekcja Avila

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Avila

Kolekcja Avila to płytki gresowe z oferty hiszpańskiej fabryki imitujące kamień w stylu marmuru o połyskowym wykończeniu. Kolekcja w stylu klasycznym bardzo piękna utrzymana w stonowanym, naturalnym kolorze beżu. Kafle Avila są mrozoodporne oferowana w dwóch rozmiarach rektyfikowane 59.6x59.6cm i 60x60 cm. Te hiszpańskie płytki to niewątpliwie hit wśród płytek imitujących kamień, znalazły one miejsce w wielu projektach najlepszych projektantów wnętrz. Są to płytki które możemy wykorzystać we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych jak i industrial. Wyglądają bardzo naturalnie odżywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Augusta są to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli. 

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki na balkon, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij