Menu

Kategorie

Kolekcja Beta

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Beta

Seria Beta to model płytek gresowych z kolekcji Basic Tile z fabryki Vives, są to wysokiej jakości projekty i wyjątkową estetykę, aby tworzyć przestrzenie o wyjątkowej osobowości. Basic został poszerzony o dwie nowe, uzupełniające się serie: serię gresu Lambda oraz serię płytek ściennych Rho. Razem oferują nową paletę organicznych wzorów z ekscytującymi odcieniami i pięknymi teksturami, w których natura zajmuje centralne miejsce, wnosząc nową tożsamość do codziennego życia. Płytki z kolekcji Beta to propozycja płytek gresowych średniego formatu imitujące kamień z widocznymi drobinkami. W tej kolekcji znajdziemy płytki bazowe Beta w pięciu naturalnych kolorach bieli, beżu, czarnym, szarym i niebieskim. Uzupełnieniem kolekcji są kafle typu Patchwork o wzorzystej dekoracyjnej powierzchni. Płytki o rustykalnym wyglądzie posiadają lekkie przebarwienia, które mają podkreślić antyczny wygląd. Cała kolekcja jest dostępna w rozmiarach, 59,3x59,3 cm i 60x60 cm i posiada matową powierzchnię i rektyfikowane krawędzie. Płytki imitująca beton łączą się świetnie z naturalnymi materiałami jak drzewo i len jak i również ze szkłem i metalem. Dostępne modele to Beta Beige, Beta Cemento, Beta Jeans, Beta Light, Beta Plomo i Anidros.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki do biura. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij