Menu

Kategorie

Kolekcja Brass

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Brass

Nowa kolekcja Brass jest jak sama nazwa wskazuje inspirowana mosiądzem i charakteryzuje się nowym wzorem, w którym połączono elementy takie jak cement i oksydowany metal. Płytki podłogowe w nurcie urban, które mają przetrwać upływ czasu. Wyjątkowe, wielowartościowe i eleganckie płytki, które dzięki różnorodności formatów dają poczucie przestronności, a dzięki różnorodnym wzorom można je dopasować do wszelkiego rodzaju projektów. Płytki Brass oferowane są w dwóch formatach 60x60 i 60x120 cm o rektyfikowanych krawędziach i posiadają powierzchnie matową i lapatowaną. Kolekcja produkowana na podkładzie gresowym jest mrozoodporna i posiada antypoślizgowe właściwości. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij