Menu

Kategorie

Kolekcja Brick Gradient

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Brick Gradient

Brick Gradient pojawia się jako nowa koncepcja dekoracyjna w formacie cegły, z kreatywnymi aspiracjami i niezwykłym potencjałem dekoracyjnym. Zgodnie z trendami, w których dominują geometrie liniowe, ta porcelanowa płytka prezentuje dynamiczną i elastyczną paletę kolorów od bieli do szarości, błękitu i seledynu, ze staranną gamą kolorów neutralnych, w dwóch formatach: 11×33,15cm oraz 33,15×33,15cm. W przypadku Gradient Brick rozmieszczenie kolorów, zawsze krążące wokół neutralnych i z bielą jako wspólnym wątkiem, nabiera kluczowego znaczenia. Kolekcja Brick Gradient produkowana na gresowym podkładzie jest przez znaczona do stosowania na ściany lub elewację. Struktura i kolorystyka płytek imituje powierzchnię cegły, z delikatnymi nierównościami. Są to płytki imitujące cegłę o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie bardzo uniwersalnej stylistyce które znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy skandynawskim.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij