Menu

Kategorie

Kolekcja Cr. Wells

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cr. Wells

Kolekcja Cr. Wells to płytki gresowe o satynowej powierzchni, o rektyfikowanych krawędziach. Niewątpliwie to produkt dla tych, którzy kochają strukturę materiałów i kreatywność. Przyszłość łączy się z przeszłością, a estetyka kamienia i piaskowca, tworząc materiały o wysokiej jakości  efekcie wizualnym. Kolekcja dostępna jest w czterech kolorach kremu, piaskowym i dwóch odcieniach szarości. Powierzchnie tej kolekcji charakteryzują się niuansami, detalami i fakturą przypominającą użylenie kamienia, wszystkie te elementy dają efekt wyjątkowości. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to 60x120cm i 60x60cm.  Dostępne modele to Cr. Wells Sand, Cr. Wells Pearl, Cr. Wells Ash i Cr. Wells Ivory. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij