Menu

Kategorie

Kolekcja Cricket-Pul

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cricket-Pul

Kolekcja Cricket-Pul to płytki gresowe o nietypowym wzornictwie imitujące drewno i marmur. Jest to kolekcja imitująca drewno typu parkiet w połączeniu z marmurem. Jest to propozycja płytek drewnopodobnych o wykończaniu Pulido w kolorze brązowo-białym. Kolekcja składa się z płytek gładkich z delikatną strukturą imitującą drewno i z użyleniem w przypadku imitacji marmuru. Płytki Cricket-Pul mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne lub podłogowe. Są to płytki dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kolekcja oferowana w formacie 79x79 cm posiada rektyfikowane krawędzie.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij