Menu

Kategorie

Kolekcja Crosscut Stone

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Crosscut Stone

Projekt inspirowany naturalnym kamieniem, przetarty o średniej zawartości graficznej i matowym wykończeniu to kolekcja Crosscut. Naturalna i nowoczesna serie odpowiednia dla wszystkich ceniących współczesny design z nowoczesnymi parametrami technicznymi. Crosscut w pięciu kolorach od beżu po brąz i odcienie szarości dostępna w praktycznych formatach 60x120, 80x80, 60x60, 30x60 i 30x72cm. Dodatkowo zaprojektowano płytki ścienne Crosscut Wall i Crosscut Malla Muretto Mix o trójwymiarowym wzorze imitujące mozaikę. Część kolekcji posada rektyfikowane krawędzie i antypoślizgową powierzchnie R9. Kafle Crosscut są mrozoodporne i świetnie się sprawują wewnątrz jak i na zewnątrz. Są to płytki które możemy wykorzystać we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych jak i industrial. Wyglądają bardzo naturalnie ożywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Crosscut to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i stopnicy narożne z zaokrąglonym bokiem, skontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę. Oferujemy modele: Crosscut Marfil, Crosscut Gris, Crosscut Moka, Crosscut Wall i Crosscut Malla Muretto Mix.

 Zastosowanie płytki gresowe: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij