Menu

Kategorie

Kolekcja Dolomia

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Dolomia

Kolekcja Dolomia to płytki gresowe które imitują kamień o matowej powierzchni. Modele do wewnątrz możemy stosować do kuchni, łazienki, salonu czy holu. Jest to produkt fabryki Cotto Tuscania. Są to włoskie płytki gresowe. Płytki te oferowane są w trzech kolorach White, Grey i Almond. Płytki Dolomia dostępne są w formatach 122,2x122,2cm, 61,0x122,2cm, 61x61cm, 30.4x61.0cm, 60x90cm i 90x90cm. Dolomia Stone oferowana jest w kilki modelach, jako klasyczne płytki imitujące kamień i trzech rodzajach Mozaiki. Dodatkowo zaprojektowano płytki Dolomia Outdoor przeznaczone na zewnątrz na tarasowe czy balkon, jako płytki elewacyjne i chodnikowe o grubości 2cm. Zainteresowanych prostymi o kontakt, gdyż są to produkty pod zamówienie.

Zastosowanie: płytki na podłogę, płytki na ścianę, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki do holu, płytki do salonu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij