Menu

Kategorie

Kolekcja Elektra

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Elektra

Hiszpańskie płytki gresowe Elektra to bardzo elegancka kolekcja płytek o błyszczącej powierzchni, dający efekt glamour i luksusu po ich położeniu.  Piękna kolorystyka od czarnych płytek, grafitowych  po biel w połączeniu z lapatowanym wykończeniem powierzchni płytek dającym ciekawy efekt gry światła i cieni na ich powierzchni oraz ciekawym wzorem, dającym efektem trójwymiarowości daje nam wyjątkową linię kafli dla każdego kto szuka rzeczy pięknych, eleganckich i ponadczasowych. Są to płytki gresowe o uniwersalnym zastosowaniu. Znajdą swoje miejsce jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Dzięki gresowemu podkładowi i odpowiednim parametrem technicznym są to płytki mrozoodporne które możemy również położyć na tarasie jak i balkonie. Kolekcja Elektra oferowana jest w formatach 45x90, 60x120, 60x60 i 30x60. Płytki gresowe z tej kolekcji są rektyfikowane o wykończeniu lapato dającym świetlisty połysk.  Producent Azteka proponuje nam również w tej kolekcji rektyfikowane płytki ścienne na białym podkładzie w formacie 22x90.

 Kolekcja płytek Elektra już sama w sobie jest bardzo dekoracyjna, dlatego też producent ograniczył się do zaproponowania dekoracji o bardzo minimalistycznym charakterze, znajdziemy tu mozaiki z płytki bazowej oraz dekorację ścienną typu żaluzja Elektra Lux 3060 C Super White Decorado. Płytki te są idealną propozycją do wnętrz  eleganckich, w stylu glamour. Cechuje je wyjątkowa elegancja i szyk. Propozycja płytek do pomieszczeń mieszkalnych jak i do hoteli, restauracje, kawiarnie.

Zastosowanie płytek z kolekcji Electra; płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do holu, przedpokoju, tarasy, balkony.

 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij