Menu

Kategorie

Kolekcja Etruscan

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Etruscan

W połowie drogi między marmurem a kamieniem, to kolekcja Etruscan błyszczących wykończeń nadaje pomieszczeniom ponadczasowy klimat, którego pragną ci, którzy chcą, aby ich domy nie stawały się z czasem staromodne. Niewątpliwie to produkt dla tych, którzy kochają strukturę materiałów i kreatywność. Przyszłość łączy się z przeszłością, a estetyka kamienia, tworząc materiały o wysokiej jakości efekcie wizualnym. Kolekcja dostępna jest w kolorach beżu, kremu i jasno-szarym z delikatym użyleniem. Powierzchnie tej kolekcji charakteryzują się niuansami, detalami i fakturą przypominającą kamień, wszystkie te elementy dają efekt wyjątkowości. Obok płytek gresowych znajdziemy płytki ścienne produkowane na białym podkładzie o gładkiej i trójwymiarowej powierzchni. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to 60x60cm, 45x45 cm i 25x75 cm dla płytek ściennych. Dostępne kolory: Etruscan Pearl, Etruscan Gris, Etruscan Beige i Etruscan Ivory.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij