Menu

Kategorie

Kolekcja Ground

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ground

Współczesna i miejska kolekcja Ground z efektem cementu i dużym formatem, na  których powierzchni dobrze widać sól charakterystyczne dla tego typu produktów. To dynamiczny materiał, którego ciągłe kolory idealnie nadają się do tworzenia przestronnych i jasnych przestrzeni. Aby jak najbardziej realistycznie odtworzyć subtelne niuanse cementu, w tej wersji 4D kolekcji Ground, dostępnej w rozmiarach 100x260 cm i 100x100 cm, zastosowaliśmy technologię Shaped-Tech. Oba formaty produkowane są w grubości 6 mm. Kolekcja Ground obejmuje również wiele innych formatów i wykończeń. Legendarna kolekcja gresu porcelanowego Ground została uzupełniona o płytki ścienne 33x100cm. Kolory White, Silver i Bone zostały rozjaśnione, aby nadać ścianom blasku, podczas gdy płaskorzeźba tworzy wrażenie piękna dzięki nierównym falom.

Zastosowanie: płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka na taras, płytka na balkon, płytka elewacyjna. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij