Menu

Kategorie

Kolekcja Le Leghe

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Le Leghe

Kolekcja Le Leghe to płytki gresowe które imitują oksydujący metal o matowej powierzchni. Le Leghe oferowana jest w kilki modelach, jako klasyczne płytki i dwa rodzaje Mozaiki. Jest to model nowoczesnych płytek o lekko rustykalnym wyglądzie z przebarwioną powierzchnią. Płytki Le Leghe wykorzystywane są jako płytki podłogowe, tarasowe czy płytki elewacyjne i jako chodnikowe. Modele do wewnątrz możemy stosować do kuchni, łazienki, salonu czy holu. Jest to produkt fabryki Cotto Tuscania. Są to włoskie płytki gresowe. Płytki te oferowane są w pięciu kolorach bronzo, niello, platino, stagno i cobalto. Płytki Le Leghe dostępne są w formatach 61x61cm, 30.4x61.0cm i 61x122,2 cm.

Zastosowanie: płytki na podłogę, płytki na ścianę, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki do holu, płytki do salonu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij