Menu

Kategorie

Kolekcja Magma

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Magma

Nowa kolekcja Magma jest jak sama nazwa wskazuje inspirowana kamieniem wulkaniczny i charakteryzuje się nowym wzorem, w którym połączono elementy takie jak kamień i oksydowany metal. Płytki podłogowo-ścienne w nurcie urban, które mają przetrwać upływ czasu. Wyjątkowe, wielowartościowe i eleganckie płytki, które dzięki różnorodności formatów dają poczucie przestronności, a dzięki różnorodnym wzorom można je dopasować do wszelkiego rodzaju projektów. Płytki Magma oferowane są w formacie 30x60 cm i dwóch wariantach jako klasyczne gładkie Magma i imitujące mozaikę Magma Decor z podzieloną powierzchnie na drobne kwadraty. Kolekcja produkowana na podkładzie gresowym oferowana jest w kolorach Magma Blanco, Magma Gris, Magma Natural i Magma . 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij