Menu

Kategorie

Kolekcja Maheno

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Maheno

Kolekcja Maheno to płytki gresowe imitujące oksydujący metal w kolorze rdzawego metalu z nalotem zieleni. Oferowane są dwa modele klasycznie jako prostokątna płytka o formacie 22x90cm i jako sześciokąt tzw. hexagon 22x25cm. Bez wątpienia płytki z tej kolekcji bardzo dobrze komponują się np. z szarościami betonu, kamieniem naturalnym, metalem czy szkłem. Ciekawy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem, mrozoodpornością i antypoślizgową powierzchnią daje nam produkt wysokiej jakości pod względem technicznym i estetycznym. Dostępne kolory to Maheno.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij