Menu

Kategorie

Kolekcja Makai

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Makai

Kolekcja Makai to płytki gresowe utrzymane w różnych odcieniach kremu i szarości imitujące beton. Są to płytki hiszpańskie z oferty fabryki Codicer. Są to kafle gresowe w różnych wymiarach, kolorystyką nawiązujące do cementu. Ciekawym elementem są dekory z wzorami w linie Makai Deco. Kolekcja bardzo naturalna ponadczasowa i dopracowana w każdym calu. W serii Makai królują kolory, szarości w różnych odcieniach. W Kolekcji tej znajdziemy małe płytki kwadratowe w formacie 66x66cm i prostokątne 33x66cm. Płytki z kolekcji Makai to produkt gresowy, świetnie nadający się do każdego pomieszczenia jak i na tarasy, balkony czy okładziny elewacji budynków. Dostępne są trzy kolory Makai Cream, Makai Pearl, Makai Grey, Makai Cream Deco, Makai Pearl Deco i Makai Grey Deco.

 Zastosowanie - płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij