Menu

Kategorie

Kolekcja Marmi Hex

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Marmi Hex

Kolekcja Marmi składa się z płytek gresowych w kształcie heksagonem w czterech kolorach i rozmiarach 15x17,3cm. Kafle dostępne są w kolorystyce bieli, czerni, zieleni i szarym o wykończeniu matowym. Dodatkowo kolekcja zawiera płytki heksagonalne o dwu lub trzy kolorowej powierzchni tworzące geometryczny układ. Jest to elegancka seria płytek imitujących marmur czy kamień szlachetny o delikatnym użyleniu. Zastosowanie ich jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu np. w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Dostępne modele: Marmi Hex Bianco, Marmi Hex Nero, Marmi Hex Verde, Marmi Hex Grigio, Marmi Hex Decor Bianco Nero, Marmi Hex Decor Bianco Verde, Marmi Hex Decor Nero Verde, Marmi Hex Decor Bianco Grigio, Marmi Hex Decor Verde Grigio, Marmi Hex Decor Grigio Nero, Marmi Hex Decor Mix Verde i Marmi Hex Decor Mix Grigio.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij