Menu

Kategorie

Kolekcja Materia

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Materia

Kolekcja Materia to płytki produkowana z gresu o gładkiej lekko strukturalnej powierzchni przypominająca przeciągnięcia pędzla. Jest to kolekcja hiszpańskiej fabryki o eleganckim ponadczasowym wygładzie. Płytki wiernie oddają piękno polerowanego naturalnego kamienia, który stał się na powrót hitem dla architektów w aranżacji wnętrz. Dla szerszego pole zastosowania zaprojektowano do tej kolekcji jeszcze dwa modele płytek, z jednej strony Lienzo o jednolitej delikatnie połyskującej powierzchni natomiast drugi model Trazos posiada geometryczny wzór. Kolekcja Materia ma bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe. Są to płytki Materia dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem, nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem. Kolekcja Materia to płytki ceramiczne o matowym wykończeniu powierzchni oferowane w dwóch formatach 80x80 cm i 60x60 cm. Dostępne kolory Materia Black, Materia White, Trazos Mix White, Trazos Mix Black, Lienzo Black i Lienzo White.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij