Menu

Kategorie

Kolekcja Mystone Pietra Italia

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mystone Pietra Italia

Kolekcja Mystone Pietra Italia to płytki gresowe o efekcie kamienia. Mystone Pietra Italia charakteryzuje się płytkami, które pasują do współczesnych przestrzeni, takich jak miejsca pracy, powierzchnie zewnętrzne, elewacje wentylowane. Kolekcja w dwóch kolorach: Beige - beżowym i Grigio - szarym i w czterech formatach – 60x120, 30x120, 60x60 i 30x60 cm. Przeznaczona do układania w przestrzeniach wewnętrznych i zewnętrznych, komercyjnych i mieszkalnych. Mystone Pietra Italia jest idealna na posadzki i okładziny zewnętrzne do obiektów mieszkalnych i komercyjnych o niskim natężeniu ruchu. Kolekcja o ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno w nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy Industrial. Płytki Mystone Pietra Italia pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij