Menu

Kategorie

Kolekcja Naxos

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Naxos

Inspiracją dla kolekcji Naxos są Greckie wyspy pełne śródziemnomorskiej mitologii, z bezcennymi pozostałościami archeologicznymi i śladami imponującej przeszłości kulturowej. Różnorodne warunki pogodowe formują krawędzie tej cementowej płytki, podkreślając je i czyniąc piękniejszymi, gdyż każdy element do siebie pasuje. W gamie kolorystycznej przenikają śródziemnomorskie barwy bieli, srebra czy odcienie błękitu morza. Są to płytki o dużym formacie 60x120cm i 59X119cm o dwóch wykończeniach matowym i polerowanym, które pasują do każdego styl i wyposażenia. Ponadczasowość kolekcji Naxos w połączeniu z właściwościami gresu sprawia, że ​​jest to idealna kolekcja do dekoracji wnętrz lub na zewnątrz. Czy na ścianach czy na podłodze Naxos prezentuje się wszędzie wyśmienicie i elegancko.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij