Menu

Kategorie

Kolekcja Ohio

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ohio

Ohio płytki gresowe imitujące biały marmur w trzech wersjach kolorystycznych z szaro niebieskimi, złotymi i czarnymi smugami. Płytki gresowe marmuropodobne Ohio to hiszpański produkt o ciekawym wzornictwie, gwarantuje to bardzo ciekawy, niepowtarzalny efekt końcowy. Kafle gresowe Ohio są oferowane w formacie 60x60cm. Są to płytki gresowe oferowane w wersji wykończenia Glossy-błyszczącej. Gresowy podkład tych kafli daje nam produkt o uniwersalnym zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne jak i podłogowe.  Są to kafle mrozoodporne, tak więc można je wykorzystać również na tarasie czy balkonie.

Zastosowanie; płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij