Menu

Kategorie

Kolekcja Oxidart

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Oxidart

Kolekcja Oxidart o wymiarze 60x120 cm to ciemna płytka gresowa w odcieniach brązu, szarości i czerni o matowym wykończeniu i rdzawym naciekom na powierzchni mającymi imitować procesy chemiczne oxydacji. Oxidart to płytki imitujące powierzchnię metalową poddaną działania procesom chemicznym atmosferycznym w efekcie czego dochodzi do pojawienia się rdzawego nalotu na powierzchni.

Są to płytki gresowe o uniwersalnym bardzo szerokim zastosowani, można je stosować jako płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki elewacyjne, czy płytki na taras. Gres Oxidart produkowany jest w formacie 60x120cm.Są to małe płytki gresowe mrozoodporne o klasie antypoślizgowości R10. Dzięki temu kafle te stanowią bardzo bezpieczną formę okładziny podłogowej w łazience jak i na tarasie.

 Zastosowanie płytek z tej kolekcji: do kuchni, do przedpokoju, do salonu, płytki łazienkowe, płytki na taras, płytki na balkon, w sklepach, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij