Menu

Kategorie

Kolekcja Oxide

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Oxide

Oxide to seria płytek imitujące naturalny kamień z efektem postarzenia w dwóch nowoczesnych formatach heksagonalnym i rombu. Inspiracją do stworzenia tej kolekcji był naturalny kamień, jego gładkość, twardość i wytrzymałość jaką dała mu natura. Są to płytki gresowe produkowane na gresowym podkładzie o wysokich parametrach technicznych i dużej wytrzymałości. Gres Oxide oferowany jest w pięciu stonowanych naturalnych barwach ziemi, są to kolor jasno szary, ceglasty, zielony, niebieski i czarny. Płytki te mają matową powierzchnie o niejednolitej cieniowanej strukturze kolorystycznej. Płytki gresowe Oxide mają bardzo uniwersalne zastosowanie, są to płytki ścienne, płytki podłogowe, ale również można je wykorzystać jako płytki elewacyjne, płytki na taras czy płytki na balkon. Heksagony z tej kolekcji produkowane są w wymiarze 17,5x20  Rhombus natomiast o formacie 14x24cm. Pod względem parametrów użytkowych należy zwrócić uwagę na fakt że są one mrozoodporne i posiadają klasę ścieralności PEI IV. Jest to ciekawa propozycja płytek imitujących naturalny kamień i jego strukturę o ponadczasowym wzornictwie które możemy wykorzystać zarówno w obiektach mieszkalnych jak i w obiektach użyteczności publicznej. Można je łączyć z innymi materiałami np z naturalnym drewnem, tworząc nietuzinkowe aranżacje w różnych stylach. W ofercie producenta są następujące płytki z tej kolekcji: Oxide Verde, Oxide Robin, Oxide Negro, Oxide Gris i Oxide Azul.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytka ścienna, płytki na podłogę, płytka kuchenna, płytka łazienkowa, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki na balkon, płytki do altany, płytki na kominek. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij