Menu

Kategorie

Kolekcja Oxide HD

Kolekcja Oxide HD

Płytki gresowe Oxide to kafle o metalizowanej powierzchni, które imitują metalową powierzchnie poddaną działaniu środków chemicznych, kwasów i rdzy. Są to duże płytki o  nowoczesnej formule w formacie 117x58,4. Kafle gresowe Oxido oferowane są w dwóch kolorach czarnym Oxide HD Black Lapp i białym Oxide HD White Lapp. Płytki te mają lapatowaną  powierzchnię co powoduje że ich powierzchnia oddaje w bardzo realistyczny sposób efekt oksydacji powierzchni i czyni ją bardziej elegancką.

Są to duże płytki rektyfikowane, o ciętych komputerowo krawędziach, pozwalających na ich układanie z wąską fugą o szerokości 2 mm. Gres Oxido ma uniwersalne zastosowanie, produkowany jest na gresowym podkładzie, dzięki temu Płytki te są mrozoodporne i mają szerokie bardzo uniwersalne zastosowanie. Są to kafle wykorzystywane jako płytki ścienne, płytki podłogowe oraz jako okładzina na zewnątrz np, jako płytki elewacyjne czy płytki na taras.

Płytki można stosować w obiektach mieszkalnych, jaki i w obiektach użyteczności publicznej typu biuro, restauracja, kawiarnia, hotel, salon handlowy.

Zastosowanie; Płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki tarasowe, płytki na balkon, płytki do elewacji, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do salonu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij