Menu

Kategorie

Kolekcja Persian Onix

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Persian Onix

Kolekcja Persian Onix to połączenie onyksu i agatu, inaczej mówiąc elegancja i równowaga w jednym kontekście. Połączenie tych dwóch autentycznych naturalnych klejnotów tworzy niespotykane kombinacje, które ożywiają przestrzenie pełne charakteru. Kolekcja zrodzona, by być wyjątkową, podkreślona naturalnością formą, światłem i imponującym niebieskim kontrastem. Jego liczne odcienie zostały podkreślone dzięki polerowaniu. Tylko ten drogocenny kamień jest w stanie wynagrodzić nas całą duszą w każdej przestrzeni. Formaty dostępne dla tego gresu to duży gabaryt 60x120 cm o rektyfikowanych krawędziach. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej i podłogowe do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. 

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij