Menu

Kategorie

Kolekcja Portland

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Portland

Kolekcja Portland to płytki gresowe z oferty hiszpańskiej fabryki imitujące beton czy cement o matowym wykończeniu. Kolekcja utrzymana w stylu klasycznym bardzo piękna utrzymana w stonowanych, naturalnych barwach beżu, brązu, czarnym i szarym. Kafle Portland są mrozoodporne o wymiarze 33x67cm i 50x50cm i świetnie się sprawują wewnątrz jak i na zewnątrz. Są to płytki które możemy wykorzystać we wnętrzach klasycznych, retro, rustykalnych jak i nowoczesnych. Wyglądają bardzo naturalnie ożywią każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Portland są to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki na balkon, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij