Menu

Kategorie

Kolekcja Rhodos

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rhodos

Płytki Rhodos to propozycja gresów w połysku, kamieniopodobnych o naturalnym wzornictwie. Są to płytki gresowe dostępne w formacie 60x60 o rektyfikowanych krawędziach, dzięki takiemu wykończeniu płytki te można układać z fugą o grubości tylko 2mm. Kafle Rhodos charakteryzują się głębokim połyskiem powierzchni nadającym elegancji i ponadczasowości pomieszczeniom w których są położone. Kafle gresowe Rhodos imitują naturalny kamień w kolorach kremowym Rhodos Crema 60x60 i jasno brązowym Rhodoes Brown 60x60. Są to płytki mrozoodporne, można je położyć w każdym pomieszczeniu mieszkalnym jako płytki na podłogę czy płytki na ścianę, jak i na zewnątrz.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na balkon, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij