Menu

Kategorie

Kolekcja Shinestone

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Shinestone

Kolekcja Shinestone to gresowe płytki imitujące kamień w kolorze białym, szary i czarnym o polerowanej powierzchni. W tej kolekcji znajdziemy płytki o klasycznych formatach kwadratowych i prostokątnych od 59,8x59,8cm, 79,8x79,8cm, 59,8x119,8cm, 119,8x119,8cm aż po 119,8x239,8cm. Ciała kolekcja posiada rektyfikowane krawędzie. Świetnie nadaje się jako kafla łazienkowa, kuchenna czy salonu. Kafle z kolekcji Shinestone wiernie oddają  piękno kamienia z delikatym użyleniem i przebarwieniami. Celem dla projektantów było osiągnięcie płytek nadających naszym domom ciepła, harmonii i bliskości natury. Niewątpliwie cel ten został osiągnięty i w połączeniu z drewnem, szkłem czy metalem dodatkowo podkreśla się jego walory.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij