Menu

Kategorie

Kolekcja Storm Ivory

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Storm Ivory

Kolekcja Storm Ivory to klasyczne płytki płytki ścienne i gresowe oferowane w dwóch formatach 32,8x89,8 cm i 59,8x59,8cm. Storm Ivory imitująca kamień dostępne są o gładkiej powierzchni o wykończeniu połyskowym i Lappato. Kolorystyka jest utrzymana w odcieniu beżu z delikatnym użyleniem, obok gładkich płytek zaprojektowano również mozaikę w kształcie heksagonalnym. Płytki Storm Ivory stanowią bardzo modny i klasyczny element aranżacji pasujący do każdego wnętrza. Storm Ivory z tej serii o uniwersalnym charakterze, które mają bardzo szerokie zastosowanie, można je wykorzystać jako płytki ścienne do kuchni czy łazienki  lub jako okładzina na kominek, krótko mówiąc w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. 

Zastosowanie: płytki  ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na kominek. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij