Menu

Kategorie

Kolekcja Basalt Base

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Basalt Base

Kolekcja Basalt to płytki produkowana z gresu o matowej powierzchni z mocnymi przebarwieniami jako efekt postarzenia. Kolekcja o wymiarze 20x24 cm dostępna jest w czterech kolorach Basalt Brown i Basalt Mud przypominają terakotę w odcieniach brązu i ceglastym natomiast Basalt Grafito i Basalt Grey imitują beton w barwach szarości do ciemnego grafitu. Gres jako podkład produkcyjny jest bardzo trwałym i mrozoodpornym materiałem dlatego możemy stosować kafle z kolekcji Basalt wewnątrz jak i na zewnątrz wg własnego uznania na podłodze a nawet na ścianie. Powierzchnia płytki podzielona na sześć równe pola w kształcie paralelogramu pomagają w tworzeniu ciekawego wzoru. Basalt jest świetną alternatywą w stosunku do standardowych kształtów płytek wraz z cieniowaną powierzchnią idealnie sprawdza się w miejscach mocno uczęszczanych.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij