Menu

Kategorie

Kolekcja Marmaris

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Marmaris

Kolekcja Marmaris to nowa i bardzo oryginalna propozycja płytek heksagonalnych o wielobarwnej powierzchni. Są to hiszpańskie płytki z oferty fabryki Codicer o bardzo charakterystycznym i intensywnym design. Gresowe, wielobarwne płytki, których powierzchnia to wizualna wersja reakcji wody i różnokolorowych farb. Płytki te można łączyć z płytkami Basic Hex, typu monokolor, dzięki czemu otrzymamy stonowany a jednocześnie nietuzinkowy efekt końcowy. Są to hiszpańskie płytki heksagonalne produkowane na podkładzie gresowym o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Marmaris mają zastosowanie zarówno jako płytki podłogowe jak i ścienne. Są mrozoodporne, dzięki czemu mogą stanowić przedłużenie aranżacji wnętrza mieszkania na zewnątrz np. tarasu czy balkonu. Jest to propozycja kafli gresowych zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz użytkowych o publicznym charakterze typu restauracje, kawiarnie, puby, przedszkola czy szkoły. Bazą kolorystyczną dla tej kolekcji są: zielony, niebieski, żółty i różowy.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki na podłogę, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do salonu, płytki d przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij