Menu

Kategorie

Kolekcja Moma

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Moma

Kolekcja Moma Hex 25 to wzorzyste płytki na podkładzie gresowym o kształcie heksagonu i wymiarach 22x25 cm. Produkowana jest przez hiszpańską fabrykę Condicer, która specjalizuje się w produkcji małoformatowych płytek różnych kształtów w bogatej gamie kolorystycznej. Płytki utrzymane w kolorach czarno-bialym przyciągają wzrok zarówno swoją strukturą jak i kolorystyką. Warto zastosować płytki z kolekcji Moma Hex 25 jako element aranżacji dekoracyjnej na podłodze zastępując dywan a na ścianach śmiało zastąpią tapetę. Kolekcja Moma Hex 25 składa się z pięciu różnorodnych wzorów geometrycznych. Są one pakowane losowo dzięki czemu pozwolą na ułożenie ciekawych i dynamicznych powierzchni dodających pomieszczeniu niepowtarzalności i dodatkowej przestrzeni. Hiszpańskie płytki gresowe o uniwersalnym zastosowaniu, można wykorzystać zarówno jako płytki ścienne jak i podłogowe. Kafle z kolekcji Moma Hex 25 łączą w sobie efekt nowoczesności zarówno w kolorystyce jak i kształcie. Świetnie pasują zarówno do stylu nowoczesnego jak i rustykalnego czy country dodając im wyjątkowości. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Są wykonane z gresu co gwarantuje mrozoodporność. Matowe, nierektyfikowane kafle posiadają powierzchnię antypoślizgową. Ze względu na swoje cechy i parametry techniczne kolekcję Moma Hex 25 można zastosować zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych; wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience, kuchni jak również na zewnątrz na balkonie, tarasie, elewacji, chodnikach i w altankach.  

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki na podłogę, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na elewację, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij