Menu

Kategorie

Kolekcja Rapsodia

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rapsodia

Płytka gresowa Rapsodia Mix  25x25 to wyjątkowa i bardzo charakterystyczna propozycja z oferty fabryki Codicer. To małe kafle w formacie 25x25 z barwnymi roślinnymi i geometrycznymi wzorami. Płytki te wizualnie przypominają patchworkowe tkaniny łączące skrawki wzorzystych, różnokolorowych materiałów. Do płytki jako przeciwwaga intensywności wzoru Rapsodia Mix proponuje się płytkę gładką, monokolor Basic w formacie 25x25, która dostępna jest w różnych kolorach. Kafle bardzo ciekawe, optymistyczne  na gresowym podkładzie o uniwersalnym zastosowaniu. Są mrozoodporne a możemy ich użyć jako płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki na zewnątrz jako  tarasowe czy jako okładzina na balkonie.

Płytki te mogą stanowić element aranżacji zarówno pomieszczeń mieszkalnych jak i użyteczności publicznej restauracji, hoteli, czy kawiarni.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij