Menu

Kategorie

Kolekcja Sevres

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Sevres

Kolekcja Sevres to płytka gresowe heksagonalna produkowane w formacie 28,5x33. Jest to kafla gresowa wzorzysta oferowane w kolorze niebieskim z wzorem orientalnym. Płytka o bardzo szerokim zastosowaniu, którą z powodzeniem można stosować zarówno w obiektach publicznych jak i wnętrzach mieszkalnych. Niewątpliwie jest to wspaniała propozycja płytek do kuchni czy do aranżacji wnętrza łazienki. Wysokie parametry technicznych i mrozoodporność gwarantuje materiał i technologia ich wykonania, gdyż są to płytki gresowe. Kolekcja Sevres to hiszpańskie płytki gresowe z satynowej powierzchni, które są przykładem doskonałego połączenia wzornictwa i wysokiej jakości produktu.

Zastosowanie, płytki gresowe: płytki na ścianę, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na kominek, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij