Menu

Kategorie

Kolekcja Ellesmere

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ellesmere

Kolekcja Ellesmere to płytki gresowe o polerowanej powierzchni to produkt dla tych, którzy kochają strukturę materiałów i kreatywność. Przyszłość łączy się z przeszłością, a estetyka cementu z betonem, tworząc materiały o wysokiej jakości i efekcie wizualnym. Kolekcja dostępna jest w jednym kolorze podstawowym jasno-szarym i nadrukowanym wzorem geometrycznym w stylu Patchwork. Powierzchnie tej kolekcji charakteryzują się delikatym przebarwieniami co nadaje im wygład postarzenia o polerowanej powierzchni, wszystkie te elementy dają efekt wyjątkowości. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to 60x60c, 60x120cm, 30x60cm i 30x30 cm. Dostępne kolory to: Ellesmere, Ellesmere Decor, Ellesmere Decor Malla 5, Ellesmere Malla 5 i Ellesmere Taco.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij