Menu

Kategorie

Kolekcja FS Vendome

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja FS Vendome

Kolekcja FS Vendome inspirowana ulicami Paryża wpisuje się w trend Industrial czy Vintage i została stworzona przez dekoratora wnętrz i projektanta Francisco Segarrę. W projekcie płytki podstawowej FS RUE widać zużyty z biegiem czasu cement, na którym na krawędziach części płytki pojawia się charakterystyczny dla tego produktu wykwit solny, nadając mu bardzo żywy wygląd. Z kolei płytka dekoracyjna FS Vendome wyróżnia się dekoracyjnym wzornictwem i rzemieślniczym charakterem w odcieniach bieli i wygląda na zużytą podczas inspekcji i upływu czasu. Płytka dekoracyjna daje ciepło w przeciwieństwie do prostszego i industrialnego stylu płytki podstawowej. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij