Menu

Kategorie

Kolekcja Harmigon

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Harmigon

Kolekcja Harmigon to eleganckie płytki imitujące beton w kolorze szarym o powierzchni Lapatto. Harmigon to płytki w połysku o głębokiej i intensywnej szarej barwie, są zastosowane w elegancki i stonowany sposób, nie tworząc agresywnej powierzchni, która zabija piękno kontrastu i połysku. Są to płytki o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, które można układać jako płytki ścienne i płytki podłogowe dostępne w formacie 60x120. Jest to ciekawa propozycja płytek zarówno do obiektów użytkowych typu hotele, restauracje, przestrzenie biurowe  jak i pomieszczeń mieszkalnych, jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni czy płytki do salonu. 

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na balkon. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij