Menu

Kategorie

Kolekcja Messel

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Messel

Kolekcja Messel to płytki gresowe utrzymane w różnych odcieniach szarości imitujące beton. Są to płytki hiszpańskie z oferty fabryki Codicer. Są to kafle gresowe w różnych wymiarach, kolorystyką nawiązujące do barw ziemi. Kolekcja bardzo naturalna ponadczasowa i dopracowana w każdym calu. W serii Messel królują kolory, szarości w różnych odcieniach. W Kolekcji tej znajdziemy małe płytki kwadratowe w formacie 66x66. Płytki z kolekcji Messel to produkt gresowy, świetnie nadający się do każdego pomieszczenia jak i na tarasy, balkony czy okładziny elewacji budynków. Dostępne kolory to Messel Silver i Messel Grey.

 Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij