Menu

Kategorie

Kolekcja Polaris

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Polaris

Kolekcja Polaris to płytki ścienne imitujące beton o matowym wykończeniu z oferty Ape Łazienki. Kafle te mają uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytki ścienne do wewnątrz produkowane na białym podkładzie. Świetnie nadaje się jako kafla łazienkowe, kuchenne, salonu czy przedpokoju. Kolorystyka utrzymana w odcieniach szarości z lekkimi przebarwieniami uzupełniona jest dekorami wzorzystymi geometrycznymi. Polaris posiada jak już wspomniano płytki dekoracyjne z wzorem geometrycznym trójwymiarowym w kształcie heksagonów. A jako naturalny dodatek służy płytka imitująca deskę Polaris Wood w kolorze bielonego drewna. Celem dla projektantów było osiągnięcie płytek nadających naszym domom harmonii, purystyczny, czysty wręcz minimalistyczny wygląd. Niewątpliwie ten cel został osiągnięty dzięki tak wiernemu odwzorowaniu powierzchni betonu. Kolekcja dostępna jest w formacie 25x75 cm. Dostępne kolory to Polaris Light, Polaris Dark, Polaris Wood, Polaris Hexagon Light, Polaris Hexagon Dark i Polaris Hexagon Mix.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij