Menu

Kategorie

Kolekcja Softstone

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Softstone

Kolekcja Softstone to płytki gresowe utrzymane w kolorystyce szarości. Jest to produkt z oferty fabryki Codicer, hiszpański gres o bogatej i niepowtarzalnej wizualnej aranżacji. Bardzo bogata gama formatów, kolorystyki, wykończenia, dbałość o szczegóły płytek pozwala na ich bardzo szerokie zastosowanie. Dają one bardzo wyszukany efekt w każdym wnętrzu i mogą stanowić główny element aranżacji i stać się impulsem do zmian. Jest to produkt bardzo uniwersalny które będzie idealną propozycją płytek podłogowych i ściennych. Ze względu na ich jakość i oryginalność wyróżniają się one na tle innych produktów tego typu. Codicer skupił uwagę na detalach a to właśnie one dają końcowy efekt. kolekcja ta składa się z płytek klasycznych kwadratowych w formacie 50x50 cm. Dostępne są dwa modele Softstone Anthracite i Softstone Smoke.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki tarasowe, płytki do salonu, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij