Menu

Kategorie

Kolekcja Universal

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Universal

Kolekcja Universal to płytki ścienne i gresowe imitujące beton o błyszczącej i matowym wykończeniu z oferty Ape Łazienki. Kafle te mają uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytki ścienne do wewnątrz produkowane na białym podkładzie. Świetnie nadaje się jako kafla łazienkowe, kuchenne, salonu czy przedpokoju. Kolorystyka utrzymana w odcieniach bieli i szarości z lekkimi przebarwieniami uzupełniona jest dekorami. Universal posiada jak już wspomniano dwie płytki dekoracyjne, jako pierwsze przedstawiamy wzory trójwymiarowy geometryczny Universal Hexagon, drugi to Universal Dekor Hexagon jest to wzór o geometrycznym motywie. Celem dla projektantów było osiągnięcie płytek nadających naszym domom harmonii, purystyczny, czysty wręcz minimalistyczny wygląd. Niewątpliwie ten cel został osiągnięty dzięki tak wiernemu odwzorowaniu powierzchni betonu. Kolekcja dostępna jest w formacie 25x75 cm, 21x26cm i 60x60cm. Dostępne kolory to Universal Grey, Universal White, Universal Hexagon White, Universal Dekor Hexagon i Universal Mozaik.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij