Menu

Kategorie

Kolekcja Alpes

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Alpes

Kolekcja Alpes to kolekcja płytek gresowych imitującam kamień naturalny. Kolekcja ta składa się z płytek gładkich i strukturalnych wykonane z gresu, jednak tylko płytki gładkie możemy stosować na podłodze i ścianie, dekory strukturalne wyłącznie przeznaczone są do stosowania na ścianie. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 31x56cm, pochodzące z oferty fabryki Realonda, która specjalizuje się w produkcji płytek o bogatym i wyszukiwanym wzornictwie. Na kolekcję składają się płytki w kolorach kremu, brązu i szarości. Kafle Alpes to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie.

Zastosowanie: Alpes Beige, Alpes Musgo i Alpes Gris: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Zastosowanie Alpes Deco: płytka ścienna, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij