Menu

Kategorie

Kolekcja Boulevard

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Boulevard

Hiszpańskie matowe płytki gresowe i ścienne z kolekcji Boulevard imitują w idealny sposób naturalny kamień. Są to płytki oferowane w trzech kolorach naturalnych kremowym, karmelowym i szara. Uzupełnieniem tej kolekcji są płytki ścienne dekoracyjne Boulevard Tetris i Boulevard Wand o wymiarach 30x90 cm. Dekor Boulevard Wand charakteryzują się strukturalnym wzorem, przy czym po całej długości płytki wyfrezowano paski o różnych wymiarach i odstępach. Boulevard Tetris natomiast posiada na całości wzór trójwymiarowy. Połączenie płytek bazowych i dekoracji pozwala na stworzenie unikatowych aranżacji. Gres Boulevard produkowany jest w jednym formacie, jako tradycyjna płytka kwadratowa 60x60. Kafle z tej kolekcji produkowane są na gresowym i białym podkładzie, gresy to płytki o powierzchni antypoślizgowej klasy R9 i klasie ścieralności PEI IV. Wysokie parametry techniczne, mrozoodporność czyni te płytki uniwersalnymi pod względem walorów użytkowych. Są to kafle które można stosować jako płytki ścienne, płytki podłogowe oraz na zewnątrz jako płytki na taras czy płytki elewacyjne. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych na zewnątrz.  Są to gresowe kafle o ponadczasowym wzornictwie, matowej i gładkiej powierzchni. Ze względu na cechy kolekcji mogą one znaleźć zastosowanie również na tarasie zewnętrznym, fasadzie domu, balkonie, w altance lub jako element chodnika. Dostępne kolory z tej kolekcji to Boulevard Natural, Boulevard Caramel, Boulevard Perla, Boulevard Tetris Caramel, Boulevard Tetris Perla,Boulevard Tetris Natural, Boulevard Wand Caramel i Boulevard Wand Perla.

Zastosowanie- płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki do altanki.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij