Menu

Kategorie

Kolekcja Chevron

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Chevron

Kolekcja Chevron to kolekcja płytek gresowych o matowej powierzchni imitujących kamień. Powierzchni płytki w małe kawałki kamienia przypomina mozaikę układaną w jodełkę, różne rozmiary i grubości kamieni optycznie tworzą trójwymiarowy wygład. Płytki o wymiarze 44x44 cm dostępne są w pięciu kolorach białym, brązowym, szarym, czarnym i wielobarwnym ocean. Płytki gresowe są mrozoodporne, posiadają matową powierzchnie i możemy je stosować na ścianie czy elewacji. Kafle Chevron to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie i strukturze, które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i  publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne kolory: Chevron White, Chevron Grey, Chevron Brown, Chevron Black i Chevron Ocean.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij