Menu

Kategorie

Kolekcja Crema Marfil

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Crema Marfil

Marmur w najcieplejszych i najdelikatniejszych odcieniach zachowuje urok nienagannego i eleganckiego stylu. Nasza kolekcja Crema Marfil o wyglądzie marmuru jest wyposażona w naturalne wykończenie, które podkreśla grafikę, ruchy chromatyczne, głębię żyłek i szczegóły. Kolekcja dostępna w rozmiarze 60x60 cm o uniwersalnym zastosowaniu, można je układać jako płytki podłogowe jak i płytki ścienne. Seria tych płytek to przykład produktów które można wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, np. jako płytki łazienkowe, w salonie, jako płytki do kuchni, czy kafle do holu, oraz we wnętrzach publicznych typu hotele, restauracje, biura, sale konferencyjne. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i stopnicy narożne z zaokrąglonym bokiem dostępne w rozmiarze 30x60 cm, skontaktuj się z nami pod indywidualne zamówienie. Cała Kolekcja jest dostępna w dwóch kolorach: Crema Marfil i  Daino Ivory.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij