Menu

Kategorie

Kolekcja Dubai

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Dubai

Kolekcja Dubai to imitująca płytki kamień w kolorze kremowym i jasno-szarym o matowej powierzchni. Kolekcja ta jest charakterystyczna dla architektury i stylu śródziemnomorskiego czy orientalnego. Kolekcja płytek prostokątnych w formacie 31x56 cm składa się z płytek gładkich i dekoracyjnych z wzorem strukturalnym. Płytki Dubai Beige i Gris to gładkie kafle w kolorze kremowym i szarym. Wzór Dubai Deco cechuje się strukturalnym tzn. wyczuwalnym wzorem geometrycznym w stylu orientalnym. Następny wzór to płytki Dubai Cenefa, który posiada częściowo identyczny motyw jak Dubai Decor jednak nie na całej powierzchni iż jest to płytka krawędziowa czy zakończeniowa do wzoru. Są to płytki gresowe o bardzo szerokim i uniwersalnym zastosowaniu. Możemy je wykorzystać zarówno jako płytki podłogowe i płytki ścienne a nawet na elewację na taras czy balkon. Pytki strukturalne Dubai Decor i Dubai Cenefa to jednak płytki ścienne i wyłącznie do stosowania na ścianach przezaczone. Rustykalny charakter płytek pozwala na ich wykorzystanie w pomieszczeniach retro, w stylu country śródziemnomorskim.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij