Menu

Kategorie

Kolekcja Insignia

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Insignia

Wśród nowości w polerowanym marmurze wyróżnia się Insignia, kultowy i tradycyjny marmur z Carrary, który zachwyca elegancją i zastosowaniem. Dlatego stawiamy na klasyczny materiał, ale o nowoczesnej i odnowionej estetyce. Ponadto kolekcja oferuje motyw reliefowy i dekoracyjny (Sekos i Ion) na obszarze podstawy, co zwiększa możliwości projektowe. Insignia jest dostępna w wykończeniu polerowanym, błyszczącym i matowym. Wykonany z białej ceramiki i gresu, Insignia oferowana jest formatach 59,5x59,5cm i 31,6x100cm. Płytki marmuropodobne są idealne do każdego pomieszczenia czy kuchnia, łazienka, salon czy holu. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki podłogowe.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij